Garnier Olia

Pierwsza domowa koloryzacja napędzana mocą olejku

Po raz pierwszy w domowej koloryzacji, olejek nie tylko pielęgnuje włosy, ale też odgrywa kluczową i aktywną rolę bezpośrednio w procesie samej koloryzacji. Ułatwia rozprowadzanie koloru w głąb włosa dla maksymalnie nasyconego i trwałego koloru.

NOWA, PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA BEZ AMONIAKU CHRONIONA 21 PATENTAMI*
1. Maksymalnie nasycony kolor na długo
2. Zdrowiej wyglądające i bardziej lśniące włosy**
3. Optymalny komfort skóry głowy
4. 100 % pokrycia siwych włosów

* Zgłoszeń patentowych
** Test instrumentalny

Powrót
 
Dodaj opinię o tym produkcie ():
SORTUJ WEDŁUG:
 
118
6199. 2014-07-22 18:39:00 Klaudia
 

Bardzo lubię farby z tej serii, używam koloru Głęboki Fiolet. Wcześniej byłam przeciwniczką farbowania ze względu na niszczenie w ten sposób włosów, jednak ta farba dodatkowo je pielęgnuje. Kolor wychodzi u mnie trochę ciemniejszy niż jak na opakowaniu, ale dla mnie to dodatkowy plus :) Jedyny minus to szybkie wypłukiwanie się farby, jednak w moim przypadku żadna się nie trzymała.

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
6182. 2014-06-26 10:37:12 Justyna
 

Włosy bardzo mi sciemniały,chciałam znów być blondynką i z bardzo ciemnego blondu przejść na jasny. To było moje 1 farbowanie, wybór padł na garnier olia. Nie wiedziałam wtedy,że niby z ciemnych na jasne trudno przejsć,że lepiej u fryzjera etc. zaryzykowałam. Pierwszy raz pokrył słabo,ale widać było różnicę. Może i lepiej,bo nie zrobiłam drastycznej zmiany;) mam włosy grube,dlatego drugi raz użyłam za radą fryzjerki dwóch farb kolor 9.0. Jestem mega zadowolona! ladny odcien wyszedł(choć tył trochę ciemniejszy mam nadal,ale naturalnie miałam taką różnicę w kolorze i pewnie przez to. myślę,że przy kolejnym farbowaniu będzie się coraz bardziej równał, z resztą różnica nie jest straszna) Włosy są miękkie,farba nie śmierdzi,nie szczypie no i ten balsam,który jest w środku... Szkoda,że nie można kupić go "luzem". Do tego można ją kupi c na promocji w drogeriach,trzeba szukać;) Osobiście polecam.

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
6179. 2014-06-22 20:37:44 dorota
 

Super farba .Po dekoloryzacji z bardzo ciemnego prawie czarnego koloru używam tylko tego odcienia.Wychodzi cały czas taki sam i nie spłukuje się.Mam zamiar wypróbować jaśniejszy odcień.

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
 
 
Ty też możesz wnieść swój wkład, dodając opinię o tym produkcie:
 
 
 
 
 
Upewnij sie, ze klawisz CAPS LOCK jest wyłączony.