Garnier Color&Shine

Koloryzacja bez amoniaku. Lśniący kolor pełen refleksów.

Dzięki Garnier Color & Shine kolor jest błyszczący, niewiarygodnie świetlisty i pełen naturalnych refleksów. Kremowa formuła bez amoniaku pozwala na optymalne pokrycie siwych włosów i pozostawia je miękkie w dotyku.

Formuła Color & Shine wzbogacona w olejek arganowy o właściwościach odżywczych oraz ekstrakt z żurawiny, która jest źródłem naturalnych przeciwutleniaczy i słynie ze swoich właściwości ochronnych.

Powrót
 
Dodaj opinię o tym produkcie ():
SORTUJ WEDŁUG:
 
32
6043. 2014-01-05 15:30:20 Małgorzata
 

Używam tej farby już od dłuższego czasu.Zrezygnowałam z farb zawierających amoniak,gdyż bardzo źle wpływały na kondycję moich włosów!!Garnier Color&Shine jest dla mnie najlepszym produktem w przystępnej cenie.Moje włosy lśnią, zdrowo wyglądają,nie przesuszają się po farbowaniu,a co najważniejsze!!!!-> nie wypadają bezpośrednio po nim!!!!,gdyż jest to farba bardzo delikatna a zarazem trwała!!Kolor utrzymuje się aż do pojawienia odrostów.Posiada miły zapach.Używam koloru czarnego z odcieniem granatu,bardzo mi się podoba,jest super bo nie niszczy moich włosów;)

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
5729. 2013-07-24 14:51:42 Paulina
 

Używam Koloru jasny brąz, nr 5. Świetne pokrywa moje jasne odrosty, kolor jest jednolity, ale jednocześnie wielowymiarowy, pełen refleksów, przez co wypada bardzo naturalnie. Włosy fajnie lśnią a wraz z upływem czasu farba spłukuje się stopniowo i efekt nadal jest naturalny. Polecam

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
5617. 2013-07-15 23:39:44 Aleksandra
 

Używam tejfarby notorycznie. Kolor jest trwały, naturalny. Sama aplikacja jest łatwa i nie stanowi zagrożenia dla otoczenia (mam na myśli niezmywalne plamy w łazience) jak również dla mnie (tutaj mam na myśli zafarbowaną skórę). Stosuję tę farbę od wielu lat i razem z odpowiednią pielęgnacją sprawia ona, że moje włosy są błyszczące, pełne życia, gładkie i długie. Polecam!

 
0 z 0 uważa, że komentarze były pomocne, a Ty jak uważasz?
 
 
 
 
Ty też możesz wnieść swój wkład, dodając opinię o tym produkcie:
 
 
 
 
 
Upewnij sie, ze klawisz CAPS LOCK jest wyłączony.