Zamknij
Zobacz making-of Obejrzyj reklamę TV

KREM BB OD GARNIERA

Beauty Balm Prefector

Kobiety oczekują różnych rezultatów od produktów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy: chcą nawilżać, ujednolicać i rozjaśniać cerę, ukrywać niedoskonałości, maskować cienie, zmniejszać widoczność zmarszczek. Uzyskanie widocznego rezultatu na każdy problem skóry wymagało do tej pory stosowania kilku produktów oraz poświęcania temu dużej ilości czasu.
Aby odpowiedzieć na potrzeby kobiet Garnier wprowadza BB Krem Beauty Balm Perfector.

1 PRODUKT, 5 KORZYŚCI

BB Krem Beauty Balm Perfector oferuje każdej kobiecie pielęgnację nowej generacji, która jednym gestem odpowiada na 5 potrzeb skóry.

  • Nawilża 24h
  • Wyrównuje koloryt
  • Koryguje niedoskonałości
  • Rozświetla
  • Ochrona UVA/UVB - SPF 15

Pielęgnacja nowej generacji, dostępna dla kobiet na całym świecie.

Beauty Balm Prefector Cera jasna
Beauty Balm Prefector Cera śniada
Zobacz making-ofObejrzyj reklamę TV
777 komentarz

Dominika - 17 lat, Bytom

Naprawdę go lubię (chociaż miałam duży problem, który wybrać- ten czy do cery jasnej, ponieważ moja jest w sumie pomiędzy, ale stwierdziłam, że jak się opalę to z jasnym moja twarz będzie wyglądać jak trup),matuje i lekko maskuje niedoskonałości, dość długo się trzyma i nie wysusza się na skórze, tylko ładnie się w nią wchłania. Nawilża i nie jest drogi, a do tego na długo wystarcza. Sprawdza się nawet w ciepłe dni, nie rozpływa się w upale. Oczywiście trzeba uważać przy nakładaniu, żeby równomiernie go rozsmarować, aby uniknąć ciemnym plam. Godny polecenia.

JUSTYNA - 24 lat, TUSZÓW NARODOWY

witam drogie panie jestem mama dwóch chłopców. bardzo dużo czasu spędziłam na poszukiwaniu idealnego podkładu ze względu na moja suchą a za razem delikatna skórę , w końcu znalazłam i gorąco polecam

Izabela - 32 lat, Wrocław

Moje wybawienie :) Jestem mamą dwójko dzieci i nie mam zbyt wiele czasu na to aby stać przed lustrem. Dzięki BB moja twarz zawsze jest super pełna blasku .